Mobilní navigace
WNF 90 i 130 - Extrakce

WNF 90 i 130

Extrakce

Odsávače třísek WNF jsou určeny k odsávání a sběru drobných třísek vznikajících při zpracování dřeva a plastů. Odsávače lze připojit přímo k obráběcímu stroji pomocí pružné hadice.
Požádejte o produkt

Aplikace

Odlučovače třísek jsou určeny k odsávání a sběru jemných třísek vznikajících při zpracování dřeva a plastů. Odsávání lze spojit přímo s obráběcím strojem pomocí pružné hadice.
Nízká hmotnost, malé rozměry a otočná kola namontovaná v základně umožňují snadný pohyb extraktoru. Čipy se shromažďují ve fóliovém sáčku, který lze po naplnění oddělit a zlikvidovat společně s obsahem. To umožňuje jednoduché a rychlé odstranění kontaminace.

Konstrukce

Extraktory čipů WNF se skládají ze základny vybavené čtyřmi samootáčivými kolečky, která umožňují snadný pohyb sady. K základně je připevněn stojan, na kterém je namontován ventilátor spolu s kroužkem pro upevnění filtračního sáčku a fóliovým sáčkem na odpad. Sada obsahuje vypínač a zásuvku s fázovým měničem.
Na požádání lze připoutat dodávané v jakékoli barvě palety RAL (standardní RAL 5010 - modrá).

Elektromotor

Elektromotor vyrobený v souladu s příslušnými směrnicemi a třídami účinnosti, označený značkou CE. Třída izolace - F. Stupeň krytí - IP55.
Napájení - třífázové 230 / 400V 50Hz, 400V 50Hz, 400 / 690V 50Hz nebo jednofázové 230V 50Hz (v závislosti na modelu ventilátoru a výkonu motoru).
Ventilátory s jinými motory: tabulka speciálních verzí.

Technická podpora

Vyberte ventilátor www.fanselectoronline.com

m3/h
Pa


Venture Industries Group